Get in Touch

+385 98 980 7822
modulplus01@gmail.com

Get Social

Stan Medulin s svije zatvorene terase

  • Početna
  • Medulin
  • Detalji nekretnine

Stan Medulin s svije zatvorene terase 46 m² Medulin Istra Hrvatska

Medulin

184.000 €

Opis nekretnine

Stan u Medulinu, 1 spavaća soba, dnevni s kuhinjiom, wc, i dvije zatvorene terase.

Detalji nekretnine

Šifra nekretnine: 553344
Tip nekretnine: Stan
Lokacija: Medulin - Istra
Do mora: 0
Površina: 46 m²
Prostorija: 0
Kupaonica: 0
Pogled na more: DA
Terasa: DA
Vrt: - m²
Parking: -
Energetska učinkovitost: -

Cijena kvadrata: 4000 €/m²
Cijena: 184.000 €

Tel: +385 52 522 333

Upit za nekretninu

*
*
*
*
*
IZDVOJENE NEKRETNINE

3 Stana u Izgradnji Medulin Pogled na More Prvi Red do mora Građevinski

Medulin
5.200 €

Penthouse s pogledom na more

Medulin
575.000 €

Stan 1 red do mora Medulin

Medulin
300.000 €

Stan u blizini mora

Medulin
265.000 €

VIKEND PARCELE VRČEVAN MEDULIN

Medulin
40 €

Apartman 62 m2 s dvije spavaće sobe i parkirnim mjestom – Medulin

Medulin
265 €

Penthouse Biškupije

Medulin
579.000 €

Apartman u mirnom kvartu sa pogledom na more

Medulin
279.000 €
Modul plus d.o.o.

Modul Plus d.o.o.

  • Burle 73a, Medulin, Hrvatska (Croatia)
  • Email:modulplus01@gmail.com
  • Tel: >+385 99 221 1004
  • GSM: +385 98 980 7822
  • OIB: 10296849179
  • MB: 01279670

Facebook

© 2023 Developed by: Micro Mag